Letní aquapark Olomouc, venkovní

Venkovní víceúčelový bazén má délku 29 a půl metru a šířku 24,4 metru. Jeho hloubka je 1 a půl metru. Užívat si můžete 3 plaveckých drah, chrliče, vodní stěny a vodní trampolíny. Těšte se také na širokou vodní skluzavku a tobogán!

Tobogán je dlouhý 116,99 metrů a průměrná rychlost 5 metrů za vteřinu.

Dětský bazén čtvercového tvaru o délce stran 6 a půl metrů s hloubkou 0,30 metru. Je v nerezovém provedení se samonosnými stěnami a dnem, které je opatřeno protiskluzovou úpravou. Je řešen mimoúrovňově se spojovací skluzavkou. Rozvod bazénové vody je pomocí dnových kanálů, bazénová voda odtéká do technologického prostoru pomocí přelivových žlabů po obvodu nižší části bazénu. Uložení stěn i dna bazénu je totožné jako u rekreačního bazénu. Děti si zde mohou užívat vodního ježka, skluzavky a vodní pumpy.Hodnocení bazénu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Doporučte bazénTelefon+420 588 517 770
E-mail
Webové stránkyLetní aquapark Olomouc, venkovní
Otvírací doba
Ceník

Adresa
Aquapark Olomouc
Kafkova 526/21
783 01 Olomouc – Slavonín
Doprava

AQUAPARK OLOMOUC se nachází na Kafkově ulici, v lokalitě Olomouc-Slavonín, v blízkosti zábavního parku HANÁ a obchodního centra HANÁ.
Dopravní obslužnost je zajištěna formou městské hromadné dopravy – je možné využít autobusovou linku č. 21 se zastávkou přímo u hlavního vchodu do areálu aquaparku (vyjíždí z hlavního nádraží ČD).
Je možné využít také tramvajové linky č. 4 s výstupem na zastávce Nová Ulice (konečná zastávka), která je vzdálena cca 5 minut chůze.

Možnost občerstvení
Další vybavení

venkovní víceúčelový bazén, tobogán, vodní sluzavka, dětský bazén, beach volejbal, dětské hřiště

Bazény v okolí...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *